Przenosiny bloga

Witajcie! Z rozrzewnieniem żegnam MK Czytuje - jednak cały ten blog, wszystkie posty i komentarze odnajdziecie na mojej stronie
Zapraszam Was na nią serdecznie!

poniedziałek, 24 czerwca 2013

Wakacje z książka czyli co teraz czytam. Stosiki 1.

21 czerwca moje imieniny i pierwszy dzień lata z tej okazji oczywiście dokonałam zakupu książek, a że rzadko ostatnio mam czas na wyjazdy do miasta - byłam w księgarni, antykwariacie i bibliotece. Idealny trójkąt dla maniaka książkowego, a co lepsze tylko jedną z tych książek czytałam...;D Zaczynam więc wakacje z książką...będą recenzje i artykuły dla was, a ja będę miała z czytaniem i pisaniem kupę zabawy. Oto moje stosiki na najbliższe 30 dni...Pozdrawiam ciepło!
stosik biblioteczny


 Z biblioteki Wypożyczyłam "Tao Kubusia Puchatka", "Oskar i Pani Róża" oraz ".com Tajemnica Internetu".  O dwóch pierwszych sporo dobrego słyszałam i jeśli mi się spodobają to zakupię je. 3 pozycja zaintrygowała mnie jak psychologiczny thriller, który podobno jest jedną z tych książek, po których przeczytaniu na zawsze zmienia się postrzeganie świata.Zobaczymy...;)

stosik z antykwariatu
W Antykwariacie zakupiłam "Miasto Kości", "Błękitnokrwistych" oraz "Interświat". Miasto Kości czytałam i dość mi się podobało, była okazja, więc zakupiłam. Na Błękitnokrwistych namawiała mnie córka koleżanki, a Interświat to kolejna książka Neil'a, więc Ci co mnie troszkę znają wiedzą że kocham jego twórczość.
stosik z księgarni
W księgarni zakupiłam Murakami: " Na południe od granicy, na zachód od słońca" oraz tomy sagi King'a na czele z "Mroczną wieżą". Pierwsza pozycja to podobno rewelacyjny łzawiec z historią miłosną, a o Kingu i jego sadze nie muszę wspominać. Tę sagę porównują do Władcy Pierścieni...dla mnie z opisu to po prostu kawał dobrej fantastyki;) Od dawna chciałam ją zakupić. 4 tomy z 8-miu na mnie czekają;)
Tak, więc mam romanse, łzawce, fantastykę, thriller, SiFi i paranormal. Motto na dziś: Eklektyczność to podstawa!! Co polecicie mi na początek??

Pozdrawiam cieplutko!

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz swój ślad lub/i zaczniesz obserwować mój blog  w Google lub na FB Pozdrawiam Ciepło

6 komentarzy:

Łędina pisze...

Ładny stosik, ładny. Czekam na recenzje.

Marta Kor pisze...

dzięki;)

Barbara Pelc pisze...

Kinga i Murakami. Nigdy Murakami nie czytałam, ale myślę, że kieeeeedyś to zmienię!:)

Marta Kor pisze...

ja też nie czytałam Murakami - mam w domu jeszcze "Kawka nad morzem" od brata, ale najpierw przeczytam tą...podobno jest uzależniający!

prosperiusz pisze...

Stosy intrygujące, naprawdę, ja najbardziej jestem ciekaw "Tao Kubusia Puchatka" :))

Marta Kor pisze...

Właśnie zaczęłam czytać i też jestem ciekawa;)