Przenosiny bloga

Witajcie! Z rozrzewnieniem żegnam MK Czytuje - jednak cały ten blog, wszystkie posty i komentarze odnajdziecie na mojej stronie
Zapraszam Was na nią serdecznie!

piątek, 30 maja 2014

Zapowiedź recenzji i konkursu!

Moi Drodzy! 02 czerwca 2014 ukaże się książka Martina ZeLenay'a  "U progu zagłady"
Oczywiście za jakiś czas na blogu będziecie mogli przeczytać o niej opinię, ale co ważniejsze chciałam Was poinformować o konkursie, który blog MK Czytuje zorganizuje wraz z Wydawnictwem Znak. Do Wygrania będą minimum 2 egzemplarze książki "U progu zagłady". Wypatrujcie go zaraz po ukazaniu się recenzji. A tymczasem zerknijcie na fabułę lub fragment książki i zdecydujcie, czy jest to lektura, która Was zainteresuje.


Opis książki
W państwie totalitarnym ginie człowiek. Nikt nie podejrzewa, że ten epizod będzie  miał międzynarodowe konsekwencje. Podobnie jak misja jednego z zaufanych reżimu: Pak Li z ładunkiem wybuchowym jest coraz bliżej Watykanu. Jego zadaniem interesują się nauczyciel Putina generał Babikow i Jason Millington, szef tajnego wydziału CIA. Każdego obowiązuje ta sama zasada – żadnych świadków.
Frank Shepard, oficer tajnej jednostki, po ostatniej burzliwej akcji odpoczywa na Krecie – w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. U progu zagłady przedstawia kulisy ataku terrorystycznego, którego plan narodził się w samym sercu współczesnego reżimu i nawet połączone siły służb specjalnych Ameryki, Anglii, Grecji i Włoch nie zdołały go unicestwić.
O autorze
Martin ZeLenay jest Amerykaninem polskiego pochodzenia. Prawdziwe nazwisko musi ukrywać i choć nie może napisać o wielu rzeczach wprost – wie, o czym pisze. U progu zagłady to kolejny thriller polityczny z Frankiem Shepardem i Jasonem Millingtonem w rolach głównych.

11 komentarzy:

Beti G. pisze...

fajnie :) będę czekać na konkursik :)

M. http://ksiazki-do-poduszki. pisze...

Moje klimaty, czekam na konkurs;) Pozdrawiam

Amras pisze...

czekam z niecierpliwością ;D

Wondeland OfBook pisze...

Książka mnie zainteresowała, będę czekać :)

monweg pisze...

Czekam na recenzję:)

martucha180 pisze...

Czekam i na recenzję, i na konkurs!

Kiti pisze...

Mnie ta tematyka nie za bardzo nie interesuje.

nieidentyczna . pisze...

Najpiwre zapoznam się z Twoją recenzją, a potem zobaczę :)

Katarzyna Meres pisze...

Tematyka nie moja, ale zaczekam na recenzję :)

Wiki pisze...

Będę polować na tę książkę :)

Marta Kor - MK pisze...

zerknę;)