Przenosiny bloga

Witajcie! Z rozrzewnieniem żegnam MK Czytuje - jednak cały ten blog, wszystkie posty i komentarze odnajdziecie na mojej stronie
Zapraszam Was na nią serdecznie!

Wyzwanie: Czytamy Polecane Książki

Wyzwanie: Czytamy Polecane Książki
Jest to Wyzwanie, które mam nadzieje przyjmie się. Zasady są wręcz banalne:

- Piszemy recenzję książki, którą ktoś nam polecił najlepiej jakiś inny bloger (choć niej jest to obowiązkowe) - podajemy w poście linka do tego blogera pisząc, iż to on nam tę pozycję polecił. Może to być pozycja, którą nie bezpośrednio ktoś nam polecił, a np. recenzją, która nas zachwyciła, ostatecznie polecić książkę może nam także ktoś z rodziny czy znajomy.

- Zamieszczamy banerek lub link do stronki wyzwania w poście - dostępny poniżej lub na "podstronce" wyzwania z odnośnikiem do strony wyzwania dostępnej poniżej

-Następnie --->na tej podstronce<---- w komentarzach umieszczamy linka z nazwę swojego bloga, adresem posta, oraz nazwą autora i nazwą danej książki. 

Ja umieszczam wszystkie te dane na "podstronce" i dodatkowo robię kwartalne podsumowanie w formie posta u siebie na blogu.


Osoby gotowe do zabawy proszę o pozostawianie także w tej "podstronce" w której się teraz znajdujecie - zgłoszeń - zrobię dodatkowo spis blogów biorących udział w zabawie.

Według mnie to świetny układ. Sporo blogów się promuje oraz mamy odnośniki w postaci linków, które powodują wyższe wyniki przy wyszukiwaniu danej pozycji w wyszukiwarce.Banerek:
zamieszczamy jako obrazek i podajemy adres odnośnika --->tutaj mamy odnośnik<---- może to być także adres mojego bloga;)Zabawa zaczęła się 26-08-2013 


SPIS BLOGÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W WYZWANIU:

Qlturalna z z Recenzje Qlturalnej
Joanna z Świat w słowach i obrazach
Izabelka z bloga karolki


 Z uwagi na przenosiny bloga proszę o zostawianie lików pod tym postem oraz aktualizację loga i zamieszczanie prawidłowego adresu w nowo zgłaszanych postach! Z góry dzięki za to!


- See more at: http://mkczytuje.blogspot.com/p/spis-recenzji-bioracych-udzia-w-wyzwaniu.html#sthash.2PIRL4xO.dpuf